Firma Profili

Şirketimiz, 1997 yılında 3 genç mimar arkadaş tarafından Ankara’da kurulmuştur. Amacımız özgün, ekonomik ve kaliteli projelere imza atmak, şirketimizin adının dürüstlük, güvenilirlik ve başarıyla anılmasını sağlamaktır. Geçen zaman içinde ilkelerimizden ödün vermeden, profilimize yakışır şekilde tamamladığımız onlarca projeyi geride bıraktık.

Üstlendiğimiz projeleri kaliteli ve zamanında tamamlayarak aranan, bilinen ve güvenilen bir firma olduk. Bu başarıyı yakalamamızın temelinde çalışma azmi, mesleki yeterliliğe sahip personel seçimi ve yönetimsel başarı vardır.

GLOBALLEŞEN VE SÜREKLİ BÜYÜYEN İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAK, BİRLİKTE PROJELER HAYATA GEÇİRMEK DİLEĞİYLE…

Profilimiz

İ.T.Ü., Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü mezunu üç arkadaş tarafından 1997 yılında kuruldu. Yurt içi ve yurtdışı olmak üzere bir çok projede görev aldı. Ağırlıklı olarak ‘’tünel kalıp ile toplu konut üretimi’’ olmak üzere, diğer betonarme kaba yapı sistemleri, anahtar teslimi paket projeler ve konsept projeler olmak üzere bir çok projeyi zamanında ve eksiksiz teslim etmiştir.

Görev aldığı projelerde dürüstlük, kalite ve iş güvenliğine verdiği önemle dikkat çeken firmamız, iş disiplini ve azimli çalışmaları sayesinde üstlendiğimiz tüm görevleri zamanında ve sorunsuz olarak tamamlamıştır. Referanslarımız bölümünden çalıştığımız firmaları inceleyebilirsiniz.

Bugün itibarı ile yüzlerce çalışanı, genç ve dinamik teknik kadrosu, yılda 3000 konut yapmaya yetecek kadar makine parkı ve en önemlisi kaliteli, ahlaklı ve güvenilir iş disiplini ile “D YAPI” kalıcı bir marka olmuştur.

Vizyonumuz; hizmet verdiğimiz idare ve kurumların memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kaliteli, ayrıcalıklı ve beklentilerin üstünde bir hizmet sunmaktır. İşimizi severek yapmak ve  yaptığımız işe saygı duymak, vizyonumuzu oluşturan en önemli prensiplerdir. Kurumsal dönüşümümüzü sürdürürken, işveren, müşteri ve çalışanlarımızın hak ve menfaatlerini koruyarak sektöründe kalıcı ve aranılan bir firma olmak hedefimizdir.

Görevimiz; çağdaş malzeme ve yapım teknolojilerinin tüm olanaklarını sonuna kadar kullanarak, kaliteli, hızlı ve ekonomik projeleri, çevreye, dünyaya ve insana zarar vermeden gerçekleştirmektir.

- Tüm hizmetlerimizde ilgili standartların, teknik şartnamelerin, mevzuatın ve idari şartların gereklerine uymak,

- Araştırma ve geliştirmeye önem vererek, evrensel bilgi ve teknolojileri en üst düzeyde kullanarak kalıcı ve nitelikli eserler üretmek,

- Tüm müşteri ve çalışanlarımızla profesyonellik ve karşılıklı güven ilkesine dayalı uzun süreli ilişkiler kurmak,

-Mesleki yeterliliğe sahip personel istihdam etmek ve profesyonel bir yönetim sistemine sahip olmak,

-İşçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma konularına gerekli hassasiyeti göstermek,

Çalışma Arkadaşı

+

Tamamlanan Proje

+

Makina

+